Username: 
  Password: 

Team Schedules - 15U Classic III Orange
       



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Points Adj Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A11 : SSA Chelsea 05B Select Green - CL III Orange5 5555555555-451 33  15  6 0
 A7 : UFA 05B Black - CL III Orange552025525055041 17  13  2 0
 A1 : RHSC 2005 Boys Premier - CL III Orange500555050255037 9  17  8 0
 A2 : Atlanta Fire - U15 Boys Gold (2005) - CL III Oran500505525205034 5  29  2 0
 A3 : Club Futbol Art Premiere-TASA - CL III Orange250005052555034 8  23  5 2
 A4 : Roswell Santos Red 05 - CL III Orange025505050505032 8  25  3 0
 A12 : LEGION FC 2005 PREMIER (fka SAF) - CL III Orange205550055022031 1  26  7 1
 A10 : GA Rush B2005 Azul - CL III Orange255252200005028 1  25  4 0
 A9 : IAFC 05 Boys Excel - CL III Orange202002552205025 -7  22  6 0
 A13 : NTH NASA 05 Elite - CL III Orange022055220 02020 -5  22  1 0
 A8 : DDYSC 05 Wolves Premier - CL III Orange000502025050019 -12  33  2 0
 A6 : Savannah United 05B Blue - CL III Orange 0000050000005 -26  44  5 1
 A5 : RYSA Revolution 05 Blue - CL III Orange200000002 0004 -32  53  3 0

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214519  Grimes Bridge  09:00 AM  1 A4 vs A11Roswell Santos Red 05 - CL III Orange 1 vs.SSA Chelsea 05B Select Green - CL III Orange7
 214520  RYSA  09:00 AM  Fri A5 vs A10RYSA Revolution 05 Blue - CL III Orange 2 vs.GA Rush B2005 Azul - CL III Orange2
 214522  Fowler Park  03:00 PM  6 A7 vs A8UFA 05B Black - CL III Orange 3 vs.DDYSC 05 Wolves Premier - CL III Orange0
 214517  Bunten Road Park  04:00 PM  2 A2 vs A13Atlanta Fire - U15 Boys Gold (2005) - CL III Orange 5 vs.NTH NASA 05 Elite - CL III Orange4
 214518  Eastside Baptist Church  05:00 PM  1 A3 vs A12Club Futbol Art Premiere-TASA - CL III Orange 4 vs.LEGION FC 2005 PREMIER (fka SAF) - CL III Orange4

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214544  Matt Community Park  11:00 AM  4 A7 vs A12UFA 05B Black - CL III Orange 4 vs.LEGION FC 2005 PREMIER (fka SAF) - CL III Orange0
 214532  Chatham Co Soccer Complex  01:00 PM  4 A6 vs A11Savannah United 05B Blue - CL III Orange   vs.SSA Chelsea 05B Select Green - CL III Orange 
 214578  Stars Athletic Club  04:00 PM  4 A10 vs A2GA Rush B2005 Azul - CL III Orange 4 vs.Atlanta Fire - U15 Boys Gold (2005) - CL III Orange1
 214555  RYSA  04:00 PM  Fri A5 vs A3RYSA Revolution 05 Blue - CL III Orange 0 vs.Club Futbol Art Premiere-TASA - CL III Orange5
 214530  Grimes Bridge  04:15 PM  2 A4 vs A13Roswell Santos Red 05 - CL III Orange 2 vs.NTH NASA 05 Elite - CL III Orange2

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214542  Groveway Community Park  09:00 AM  UP A4 vs A2Roswell Santos Red 05 - CL III Orange 4 vs.Atlanta Fire - U15 Boys Gold (2005) - CL III Orange2
 214529  Devaul Henderson Park - RH  01:00 PM  1 A1 vs A3RHSC 2005 Boys Premier - CL III Orange 2 vs.Club Futbol Art Premiere-TASA - CL III Orange1
 214528  Wade Walker Park  04:30 PM  5 A9 vs A7IAFC 05 Boys Excel - CL III Orange 1 vs.UFA 05B Black - CL III Orange1

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214540  Stars Athletic Club  08:30 AM  2 A10 vs A8GA Rush B2005 Azul - CL III Orange 2 vs.DDYSC 05 Wolves Premier - CL III Orange1
 214586  Grimes Bridge  11:00 AM  1 A4 vs A9Roswell Santos Red 05 - CL III Orange 4 vs.IAFC 05 Boys Excel - CL III Orange0
 214539  Cartersville Soccer Complex (CSC)  12:45 PM  3 A11 vs A7SSA Chelsea 05B Select Green - CL III Orange 3 vs.UFA 05B Black - CL III Orange1

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214531  RYSA  09:00 AM  Fam A5 vs A12RYSA Revolution 05 Blue - CL III Orange 2 vs.LEGION FC 2005 PREMIER (fka SAF) - CL III Orange5
 214523  Bunten Road Park  04:45 PM  2 A2 vs A1Atlanta Fire - U15 Boys Gold (2005) - CL III Orange 3 vs.RHSC 2005 Boys Premier - CL III Orange1
 214533  Fowler Park  05:00 PM  10 A7 vs A10UFA 05B Black - CL III Orange 3 vs.GA Rush B2005 Azul - CL III Orange3

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214585  Eastside Baptist Church  10:00 AM  1 A3 vs A10Club Futbol Art Premiere-TASA - CL III Orange 2 vs.GA Rush B2005 Azul - CL III Orange3
 214590  CGSA - Warner Robins  01:00 PM  10 A12 vs A2LEGION FC 2005 PREMIER (fka SAF) - CL III Orange 2 vs.Atlanta Fire - U15 Boys Gold (2005) - CL III Orange1
 214577  Cartersville Soccer Complex (CSC)  04:00 PM  3 A11 vs A1SSA Chelsea 05B Select Green - CL III Orange 4 vs.RHSC 2005 Boys Premier - CL III Orange1

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214536  Eastside Baptist Church  10:00 AM  1 A3 vs A2Club Futbol Art Premiere-TASA - CL III Orange 2 vs.Atlanta Fire - U15 Boys Gold (2005) - CL III Orange4
 214535  Devaul Henderson Park - RH  05:00 PM  1 A1 vs A4RHSC 2005 Boys Premier - CL III Orange 3 vs.Roswell Santos Red 05 - CL III Orange0
 214538  CGSA - Warner Robins  05:00 PM  9 A12 vs A6LEGION FC 2005 PREMIER (fka SAF) - CL III Orange 6 vs.Savannah United 05B Blue - CL III Orange0

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214561  Eastside Baptist Church  10:00 AM  1 A3 vs A6Club Futbol Art Premiere-TASA - CL III Orange 4 vs.Savannah United 05B Blue - CL III Orange2
 214546  Wade Walker Park  10:00 AM  4 A9 vs A10IAFC 05 Boys Excel - CL III Orange 0 vs.GA Rush B2005 Azul - CL III Orange0
 214583  Devaul Henderson Park - RH  12:00 PM  1 A1 vs A12RHSC 2005 Boys Premier - CL III Orange 3 vs.LEGION FC 2005 PREMIER (fka SAF) - CL III Orange1

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214548  Bunten Road Park  08:00 AM  1 A2 vs A5Atlanta Fire - U15 Boys Gold (2005) - CL III Orange 8 vs.RYSA Revolution 05 Blue - CL III Orange1
 214545  Wade Walker Park  05:00 PM  9 A8 vs A11DDYSC 05 Wolves Premier - CL III Orange 1 vs.SSA Chelsea 05B Select Green - CL III Orange4

Bracket - Sunday, October 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214547  Devaul Henderson Park - RH  12:00 PM  1 A1 vs A6RHSC 2005 Boys Premier - CL III Orange 5 vs.Savannah United 05B Blue - CL III Orange0
 214551  CGSA - Warner Robins  01:00 PM  9 A12 vs A8LEGION FC 2005 PREMIER (fka SAF) - CL III Orange 0 vs.DDYSC 05 Wolves Premier - CL III Orange3
 214591  Cartersville Soccer Complex (CSC)  02:00 PM  2 A11 vs A3SSA Chelsea 05B Select Green - CL III Orange 5 vs.Club Futbol Art Premiere-TASA - CL III Orange2
 214569  Stars Athletic Club  04:00 PM  5 A10 vs A13GA Rush B2005 Azul - CL III Orange 2 vs.NTH NASA 05 Elite - CL III Orange2

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214573  Wade Walker Park  01:00 PM  9 A8 vs A3DDYSC 05 Wolves Premier - CL III Orange 0 vs.Club Futbol Art Premiere-TASA - CL III Orange4
 214550  Metro North Pk  05:00 PM  3 A13 vs A7NTH NASA 05 Elite - CL III Orange 0 vs.UFA 05B Black - CL III Orange2

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214558  Stars Athletic Club  08:00 AM  2 A10 vs A11GA Rush B2005 Azul - CL III Orange 2 vs.SSA Chelsea 05B Select Green - CL III Orange4
 214553  Fowler Park  03:00 PM  5 A7 vs A1UFA 05B Black - CL III Orange 4 vs.RHSC 2005 Boys Premier - CL III Orange0

Bracket - Sunday, October 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214541  RYSA  12:00 PM  Fri A5 vs A1RYSA Revolution 05 Blue - CL III Orange 0 vs.RHSC 2005 Boys Premier - CL III Orange10
 214543  Chatham Co Soccer Complex  01:00 PM  4 A6 vs A13Savannah United 05B Blue - CL III Orange 2 vs.NTH NASA 05 Elite - CL III Orange4
 214552  Cartersville Soccer Complex (CSC)  03:00 PM  2 A11 vs A9SSA Chelsea 05B Select Green - CL III Orange 5 vs.IAFC 05 Boys Excel - CL III Orange1
 214560  Notre Dame Academy  04:00 PM  1 A2 vs A7Atlanta Fire - U15 Boys Gold (2005) - CL III Orange 3 vs.UFA 05B Black - CL III Orange3
 214592  Stars Athletic Club  06:00 PM  2 A10 vs A4GA Rush B2005 Azul - CL III Orange 1 vs.Roswell Santos Red 05 - CL III Orange4

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214563  Noonday Park  12:00 PM  11 A13 vs A9NTH NASA 05 Elite - CL III Orange 2 vs.IAFC 05 Boys Excel - CL III Orange1
 214588  Chatham Co Soccer Complex  01:00 PM  5 A6 vs A7Savannah United 05B Blue - CL III Orange 0 vs.UFA 05B Black - CL III Orange1
 214564  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  9 A12 vs A10LEGION FC 2005 PREMIER (fka SAF) - CL III Orange 3 vs.GA Rush B2005 Azul - CL III Orange1

Bracket - Sunday, October 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214534  Avondale Dunaire Park  11:00 AM  2 A8 vs A9DDYSC 05 Wolves Premier - CL III Orange 2 vs.IAFC 05 Boys Excel - CL III Orange2
 214525  CGSA - Warner Robins  01:00 PM  10 A12 vs A4LEGION FC 2005 PREMIER (fka SAF) - CL III Orange 3 vs.Roswell Santos Red 05 - CL III Orange2
 214575  Chatham Co Soccer Complex  01:00 PM  4 A6 vs A5Savannah United 05B Blue - CL III Orange 4 vs.RYSA Revolution 05 Blue - CL III Orange0
 214524  Metro North Pk  03:00 PM  1 A13 vs A3NTH NASA 05 Elite - CL III Orange 1 vs.Club Futbol Art Premiere-TASA - CL III Orange1

Bracket - Friday, November 01, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214526  Cartersville Soccer Complex (CSC)  08:00 PM  2 A11 vs A5SSA Chelsea 05B Select Green - CL III Orange 7 vs.RYSA Revolution 05 Blue - CL III Orange1

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214562  RYSA  11:00 AM  Fri A5 vs A4RYSA Revolution 05 Blue - CL III Orange 0 vs.Roswell Santos Red 05 - CL III Orange3
 214565  Arizona Avenue  12:00 PM  1 A9 vs A1IAFC 05 Boys Excel - CL III Orange 2 vs.RHSC 2005 Boys Premier - CL III Orange1
 214566  Wade Walker Park  12:30 PM  10 A8 vs A2DDYSC 05 Wolves Premier - CL III Orange 2 vs.Atlanta Fire - U15 Boys Gold (2005) - CL III Orange3
 214570  Cartersville Soccer Complex (CSC)  03:15 PM  2 A11 vs A12SSA Chelsea 05B Select Green - CL III Orange 4 vs.LEGION FC 2005 PREMIER (fka SAF) - CL III Orange3
 214567  South Forsyth  07:00 PM  3 A7 vs A3UFA 05B Black - CL III Orange 1 vs.Club Futbol Art Premiere-TASA - CL III Orange2

Bracket - Sunday, November 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214589  Noonday Park  11:00 AM  11 A13 vs A1NTH NASA 05 Elite - CL III Orange 0 vs.RHSC 2005 Boys Premier - CL III Orange0
 214587  RYSA  12:00 PM  Fam A5 vs A8RYSA Revolution 05 Blue - CL III Orange 0 vs.DDYSC 05 Wolves Premier - CL III Orange0
 214574  Grimes Bridge  02:45 PM  2 A4 vs A7Roswell Santos Red 05 - CL III Orange 1 vs.UFA 05B Black - CL III Orange3
 214521  Chatham Co Soccer Complex  03:00 PM  5 A6 vs A9Savannah United 05B Blue - CL III Orange 1 vs.IAFC 05 Boys Excel - CL III Orange2

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214571  Devaul Henderson Park - RH  01:00 PM  1 A1 vs A10RHSC 2005 Boys Premier - CL III Orange 3 vs.GA Rush B2005 Azul - CL III Orange2
 214576  Noonday Park  01:00 PM  11 A13 vs A11NTH NASA 05 Elite - CL III Orange 0 vs.SSA Chelsea 05B Select Green - CL III Orange4
 214572  Bunten Road Park  03:00 PM  1 A2 vs A9Atlanta Fire - U15 Boys Gold (2005) - CL III Orange 1 vs.IAFC 05 Boys Excel - CL III Orange1
 214568  Groveway Community Park  04:00 PM  UP A4 vs A6Roswell Santos Red 05 - CL III Orange 7 vs.Savannah United 05B Blue - CL III Orange0

Bracket - Sunday, November 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214557  Arizona Avenue  09:00 AM  2 A9 vs A12IAFC 05 Boys Excel - CL III Orange 0 vs.LEGION FC 2005 PREMIER (fka SAF) - CL III Orange0
 214527  Stars Athletic Club  11:00 AM  2 A10 vs A6GA Rush B2005 Azul - CL III Orange 4 vs.Savannah United 05B Blue - CL III Orange0
 214594  Wade Walker Park  02:00 PM  10 A8 vs A6DDYSC 05 Wolves Premier - CL III Orange 5 vs.Savannah United 05B Blue - CL III Orange1
 214549  Eastside Baptist Church  03:00 PM  1 A3 vs A4Club Futbol Art Premiere-TASA - CL III Orange 2 vs.Roswell Santos Red 05 - CL III Orange0

Bracket - Friday, November 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214537  Noonday Park  08:00 PM  1 A13 vs A5NTH NASA 05 Elite - CL III Orange   vs.RYSA Revolution 05 Blue - CL III Orange 

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214584  Notre Dame Academy  03:00 PM  1 A2 vs A11Atlanta Fire - U15 Boys Gold (2005) - CL III Orange 2 vs.SSA Chelsea 05B Select Green - CL III Orange5
 214580  Wade Walker Park  03:00 PM  9 A8 vs A4DDYSC 05 Wolves Premier - CL III Orange 2 vs.Roswell Santos Red 05 - CL III Orange8
 214579  Arizona Avenue  04:00 PM  1 A9 vs A3IAFC 05 Boys Excel - CL III Orange 1 vs.Club Futbol Art Premiere-TASA - CL III Orange3
 214556  Wade Walker Park  05:00 PM  9 A8 vs A13DDYSC 05 Wolves Premier - CL III Orange 1 vs.NTH NASA 05 Elite - CL III Orange0
 214581  Fowler Park  07:00 PM  5 A7 vs A5UFA 05B Black - CL III Orange 5 vs.RYSA Revolution 05 Blue - CL III Orange0

Bracket - Sunday, November 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214559  Devaul Henderson Park - RH  01:00 PM  1 A1 vs A8RHSC 2005 Boys Premier - CL III Orange 6 vs.DDYSC 05 Wolves Premier - CL III Orange0
 214582  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  9 A12 vs A13LEGION FC 2005 PREMIER (fka SAF) - CL III Orange 2 vs.NTH NASA 05 Elite - CL III Orange2
 214554  Chatham Co Soccer Complex  03:00 PM  11 A6 vs A2Savannah United 05B Blue - CL III Orange 0 vs.Atlanta Fire - U15 Boys Gold (2005) - CL III Orange6
 214593  Arizona Avenue  06:00 PM  2 A9 vs A5IAFC 05 Boys Excel - CL III Orange 4 vs.RYSA Revolution 05 Blue - CL III Orange2