Username: 
  Password: 

Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
09U Boys Pilot
Date: 9/7,9/14,9/21,9/28,10/5,10/19,10/26,11/2,11/3,11/9,11/16
Venue: Campbell MS
TBD
Allen Creek
Brackets: All Brackets

10U Boys Pilot
Date: 9/7,9/14,9/21,9/28,10/5,10/19,10/26,11/2,11/3,11/9,11/16
Venue: Campbell MS
James Brown Pk - Dalton
TBD
Allen Creek
MOBA Academy
Brackets: All Brackets

11U Boys Pilot
Date: 9/7,9/14,9/21,9/28,10/5,10/19,10/26,11/2,11/3,11/9,11/16
Venue: Campbell MS
Granite Complex
James Brown Pk - Dalton
TBD
Allen Creek
MOBA Academy
River Park Soccer Complex
HENDERSON FIELDS
Lakeshore Park
Brackets: All Brackets

12U Boys Competitive
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/8,11/9,11/10,11/14,11/16,11/17,11/23,12/14
Venue: Allen Creek
Campbell MS
Chestnut Log
Holland Sports Complex
James Brown Pk - Dalton
North Mount Carmel Park
Oglethorpe Salamone
Scott Hudgens Park
Webb Bridge Park
Atlanta United Training Ground
Groveway Community Park
Hubert Park
Stars Athletic Club
Windsor Parkway Sports Complex
Avondale Dunaire Park
Baldwin County Soccer Complex
Bryson Park
Gary Pirkle
JBP
MOBA Academy
River Park Soccer Complex
Alpharetta North Park
Arizona Avenue
CYSA
Anthony Center Soccer Complex
Chatham Co Soccer Complex
Granite
Macon Soccer Complex
Durkan Fields
Tramore - CASL
Woodstock
Badger Creek Complex
Wade Walker Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
George Pierce Park
Brackets: All Brackets

12U Girls Competitive
Date: 9/7,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/6,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Badger Creek Complex
Holland Sports Complex
Scott Hudgens Park
Briscoe Park
James Brown Pk - Dalton
Ringgold Youth Soccer Fields
Woodstock
Calhoun Soccer Complex
Arizona Avenue
Chatham Co Soccer Complex
Chestnut Log
Macon Soccer Complex
River Park Soccer Complex
CYSA
Groveway Community Park
TBD Athena
Sweetapple
George Pierce Park
Brackets: All Brackets

13U Boys GPL
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17,12/7
Venue: Chatham Co Soccer Complex
Lakeshore Park
Midway Park - Decatur
Rock Springs Soccer Complex
Wade Walker Park
West Gwinnett Park
Silverbacks Park
Anthony Center Soccer Complex
North Mount Carmel Park
Webb Bridge Park
Harmony Grove
Arizona Avenue
Windsor Parkway Sports Complex
Ringgold High School
Bryson Park
Brackets: All Brackets

13U Classic I
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/14,11/16
Venue: Fowler Park
Groveway Community Park
Hubert Park
KRCS
Macon Soccer Complex
MOBA Academy
Badger Creek Complex
Shakerag Elementary
Stars Athletic Club
FPCA Field
North Mount Carmel Park
Peachtree Ridge Park
Grimes Bridge
Holland Sports Complex
West Forsyth HS
South Forsyth
Brackets: All Brackets

13U Classic II East
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/15,11/16,11/17
Venue: Allen Creek
Bethesda Park
Granite Complex
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Rock Springs Soccer Complex
Bunten Road Park
E.E. Robinson Park
GSA
Rabbit Hill Park
Ridgeview Charter School
West Jackson MS
Harmony Grove
Morgan County Soccer Complex
Ruby C. Fulbright Field
Baldwin County Soccer Complex
Rhodes Complex
Gary Pirkle
Georgia Soccer Park
Henderson Park / Livsey Field
Hebron Christian Academy
Bryson Park
George Pierce Park
Brackets: All Brackets

13U Classic II West
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Campbell MS
Chestnut Log
Georgia Soccer Park
Oglethorpe Salamone
Wade Walker Park
Metro North Pk
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Riverline Park
TBD C
Tramore
Noonday Park
Webb Bridge Park
Mudcreek
UQP
Boundary Waters
Arizona Avenue
Badger Creek Complex
East Carrollton Park
Ridgeview Charter School
Alpharetta North Park
Windsor Parkway Sports Complex
Summerour Middle School
Brackets: All Brackets

13U Classic III North
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10
Venue: Braly
North Floyd Park
Tramore - CASL
Grizzard Park - Rome
Galloway Athletic Complex
Joe Cowan Park
Hubert Park
Sutton Middle School
Brackets: All Brackets

13U Classic III East
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,10/5,10/12,10/13,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16
Venue: Covington Y Outdoor Center
Devaul Henderson Park - RH
Silverbacks Park
Wade Walker Park
Bryson Park
Hubert Park
Holland Sports Complex
Bluesprings Sports Ranch
RYSA
Pleasantdale Park
West Forsyth HS
Windsor Parkway Sports Complex
Brackets: All Brackets

13U Classic III West
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,9/29,10/5,10/12,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/8,11/9,11/10,11/16
Venue: CYSA
Shakerag Elementary
Troup Soccer Complex
Wade Walker Park
Callaway High School
Grimes Bridge
Ocee Elementary
Whitlock
Fowler Park
McCurry Park
Arizona Avenue
PAC
Groveway Community Park
Peachtree Ridge Park
Central Park
South Forsyth
Matt Community Park
Troup County Soccer Complex
Brackets: All Brackets

13U Classic IV East
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,10/5,10/12,10/19,10/26,10/27,11/2,11/3,11/8,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Barrow County Leisure Services
Fannin Co. Recreation Complex
Oconee Veterans Park
Peachtree Ridge Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Rhodes Jordan Park
Bunten Road Park
UNG
West Jackson MS
Poole Recreation Center
Wade Walker Park
Arizona Avenue
Eagles Soccer Academy
Roper Park
Shakerag Elementary
Summerour Middle School
Brackets: All Brackets

13U Classic IV West
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Fowler Park
Galloway Athletic Complex
Grimes Bridge
Lucky Shoals Park
Noonday Park
Webb Bridge Park
East Roswell Park
Fullerville
Georgia Soccer Park
Peachtree Ridge Park
Wade Walker Park
Arizona Avenue
Groveway Community Park
Oglethorpe Salamone
Ridgeview Charter School
Shakerag Elementary
Alpharetta North Park
Chestnut Log
South Forsyth
UQP
Brackets: All Brackets

13U Classic IV South
Date: 9/7,9/8,9/14,9/21,9/28,9/29,10/5,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10
Venue: TBD C
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
CYSA
Friendly City Park
Chatham Co Soccer Complex
CGSA - Warner Robins
Brackets: All Brackets

14U Boys GPL
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,9/29,10/5,10/6,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17,12/15
Venue: CYSA
West Gwinnett Park
Windsor Parkway Sports Complex
Bethesda Park
Oglethorpe Salamone
Pinckneyville Park - UFA Norcross
CGSA - Warner Robins
Summerour Middle School
Avondale Dunaire Park
Wade Walker Park
Brackets: All Brackets

14U Classic I
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/8,11/9,11/10,11/16,11/17,11/18,12/14
Venue: Anthony Center Soccer Complex
East Carrollton Park
MOBA Academy
RYSA
Bryson Park
Ocee Elementary
Rhodes Jordan Park
Woodlands Park
Arizona Avenue
Holland Sports Complex
Rabbit Hill Park
Georgia Soccer Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Ruby C. Fulbright Field
Rhodes Complex
Chestnut Log
Hebron Christian Academy
TBD C
Brackets: All Brackets

14U Classic II Red
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Groveway Community Park
GSA
Midway Park - Decatur
Ridgeview Charter School
Badger Creek Complex
Friendly City Park
Tramore
Macon Soccer Complex
Morgan County Soccer Complex
Fulton Leadership Academy
Oglethorpe Salamone
Baldwin County Soccer Complex
Georgia Soccer Park
Grimes Bridge
Bluesprings Sports Ranch
Marathon Park
Mudcreek
East Roswell Park
Brackets: All Brackets

14U Classic II Black
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: CYSA
North Mount Carmel Park
Ocee Elementary
Webb Bridge Park
West Jackson MS
Windsor Parkway Sports Complex
Fowler Park
Metro North Pk
Rock Creek Sports Complex
Noonday Park
Riverline Park
Grizzard Park - Rome
South Forsyth
UQP
Hubert Park
Brackets: All Brackets

14U Classic III Orange
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/8,11/9,11/10,11/16,11/17,12/1
Venue: Franklin Gateway Sports Complex
Galloway Athletic Complex
Lakeshore Park
Pleasantdale Park
Stars Athletic Club
Summit Baptist Church
Arizona Avenue
Hubert Park
Midway Park - Decatur
Tramore - CASL
Wade Walker Park
LakePoint Sports Center
Boundary Waters
Silverbacks Park
Sutton Middle School
Adams Park
Calhoun Soccer Complex
Providence Christian Academy
Chestnut Log
North Atlanta HS
Brackets: All Brackets

14U Classic III White
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/8,11/9,11/10,11/16
Venue: Fowler Park
Pleasantdale Park
Rabbit Hill Park
Shakerag Elementary
West Jackson MS
Arizona Avenue
Wade Walker Park
Union Co. HS
Webb Bridge Park
Gary Pirkle
West Forsyth HS
E.E. Robinson Park
Alpharetta North Park
South Forsyth
Brackets: All Brackets

14U Classic III Purple
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/13,11/16,11/17
Venue: Bethesda Park
Briscoe Park
Granite Complex
Southern Pines Park
Oglethorpe Salamone
GSA
Holland Sports Complex
Noonday Park
Sand Hill Park
Scott Hudgens Park
Oconee Veterans Park
Metro North Pk
Bunten Road Park
Brackets: All Brackets

15U Classic I
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/7,11/9,11/10,11/15,11/16,11/17
Venue: Holland Sports Complex
Pleasantdale Park
Sand Hill Park
Alpharetta North Park
Grizzard Park - Rome
Peachtree Ridge Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Webb Bridge Park
Bunten Road Park
Friendly City Park
CYSA
Lakeshore Park
Silverbacks Park
Chatham Co Soccer Complex
Shakerag Elementary
Northwest Whitfield HS
Scott Hudgens Park
MOBA Academy
Macon Soccer Complex
TBD C
Brackets: All Brackets

15U Classic II Black
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17,11/19
Venue: Allen Creek
Briscoe Park
McCurry Park
Rock Creek Sports Complex
Shakerag Elementary
Arizona Avenue
Barrow County Leisure Services
E.E. Robinson Park
Badger Creek Complex
Gary Pirkle
North Mount Carmel Park
Woodlands Park
Fowler Park
Matt Community Park
South Forsyth
Brackets: All Brackets

15U Classic II Red
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/12,11/16,11/17
Venue: CGSA - Warner Robins
Mudcreek
Rabbit Hill Park
Ocee Elementary
Rhodes Jordan Park
Tramore
Wade Walker Park
Troup Soccer Complex
Georgia Soccer Park
Oglethorpe Salamone
Eagles Soccer Academy
Oconee Veterans Park
Avondale Dunaire Park
Hebron Christian Academy
Brackets: All Brackets

15U Classic III Orange
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/1,11/2,11/3,11/9,11/10,11/15,11/16,11/17
Venue: Bunten Road Park
Eastside Baptist Church
Fowler Park
Grimes Bridge
RYSA
Chatham Co Soccer Complex
Matt Community Park
Stars Athletic Club
Devaul Henderson Park - RH
Groveway Community Park
Wade Walker Park
Cartersville Soccer Complex (CSC)
CGSA - Warner Robins
Metro North Pk
Notre Dame Academy
Noonday Park
Avondale Dunaire Park
Arizona Avenue
South Forsyth
Brackets: All Brackets

15U Classic III Purple
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: GSA
McCurry Park
Oglethorpe Salamone
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Wade Walker Park
Adams Park
CYSA
North Floyd Park
PAC
Badger Creek Complex
Franklin Gateway Sports Complex
Holland Sports Complex
Tramore - CASL
Hubert Park
Noonday Park
Brackets: All Brackets

15U Classic IV
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,10/5,10/6,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17,12/14
Venue: Callaway High School
Grimes Bridge
Pleasantdale Park
Gary Pirkle
Gilmer County Soccer Complex
Webb Bridge Park
Chestnut Log
Harris County SA
FPCA Field
Henderson Park / Livsey Field
E.E. Robinson Park
Granite
Sutton Middle School
Alpharetta North Park
North Atlanta HS
Groveway Community Park
Brackets: All Brackets

16U Classic I
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,10/30,11/2,11/3,11/8,11/9,11/10,11/16,11/17,11/24
Venue: Oconee Veterans Park
RYSA
Silverbacks Park
Stars Athletic Club
Badger Creek Complex
Poole Recreation Center
Bethesda Park
CGSA - Warner Robins
Friendly City Park
McCurry Park
Pleasantdale Park
Grimes Bridge
CYSA
Groveway Community Park
Brackets: All Brackets

16U Classic II North
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/26,10/27,11/2,11/3,11/7,11/9,11/10,11/16,11/17,12/1
Venue: Fowler Park
Gary Pirkle
Holland Sports Complex
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Rabbit Hill Park
Georgia Soccer Park
Gordon Street Center
Marathon Park
Rhodes Jordan Park
West Jackson MS
Galloway Athletic Complex
GSA
Sutton Middle School
West Forsyth HS
South Forsyth
Matt Community Park
Ocee Elementary
Brackets: All Brackets

16U Classic II West
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17,11/19
Venue: McCurry Park
Ocee Elementary
Oglethorpe Salamone
Tramore - CASL
Webb Bridge Park
Hubert Park
Wade Walker Park
Braly
Grizzard Park - Rome
Arizona Avenue
Mudcreek
Brackets: All Brackets

16U Classic III East
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/29,10/5,10/6,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: East Carrollton Park
Sand Hill Park
Webb Bridge Park
Badger Creek Complex
Grimes Bridge
Arizona Avenue
Macon Soccer Complex
Tramore - CASL
Georgia Soccer Park
Hubert Park
Boundary Waters
Troup Soccer Complex
Ridgeview Charter School
East Roswell Park
Brackets: All Brackets

16U Classic III West
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/26,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Allen Creek
Fowler Park
Rabbit Hill Park
Stars Athletic Club
Gary Pirkle
GSA
Bunten Road Park
Holland Sports Complex
Providence Christian Academy
Bethesda Park
South Forsyth
Poole Recreation Center
Hebron Christian Academy
Brackets: All Brackets

16U Classic IV
Date: 9/7,9/8,9/14,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/3,11/9,11/16,11/17
Venue: Briscoe Park
McCurry Park
Silverbacks Park
Chestnut Log
Friendly City Park
Ringgold High School
West Jackson MS
Boundary Waters
Marathon Park
Adams Park
PAC
Braly
East Carrollton Park
Brackets: All Brackets

17U Classic I
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/14,11/15,11/16,11/17
Venue: Bethesda Park
Grimes Bridge
Holland Sports Complex
PAC
Georgia Soccer Park
Stars Athletic Club
Bryson Park
CYSA
Lakeshore Park
McCurry Park
Friendly City Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Harmony Grove
Ringgold High School
Rock Springs Soccer Complex
Groveway Community Park
James Brown Pk - Dalton
Ocee Elementary
Bryan Park
Brackets: All Brackets

17U Classic II Red
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17,11/23
Venue: Fowler Park
Mudcreek
Noonday Park
Badger Creek Complex
Tramore
Boundary Waters
Briscoe Park
PAC
Silverbacks Park
Wade Walker Park
MOBA Academy
Troup Soccer Complex
Chatham Co Soccer Complex
Chestnut Log
Avondale Dunaire Park
Matt Community Park
TBD
Brackets: All Brackets

17U Classic II Blue
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Joe Cowan Park
KRCS
Riverline Park
Union Co. HS
West Gwinnett Park
Covington Y Outdoor Center
Matt Community Park
Rabbit Hill Park
Gordon Street Center
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Rhodes Jordan Park
Fowler Park
Webb Bridge Park
West Jackson MS
Hebron Christian Academy
Brackets: All Brackets

17U Classic III Red
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/18,10/19,10/20,10/26,10/27,10/29,11/2,11/3,11/6,11/9,11/10,11/12,11/16,11/17
Venue: Barrow County Leisure Services
Braly
Bryson Park
Holland Sports Complex
West Jackson MS
Mary Street Park
Rabbit Hill Park
Galloway Athletic Complex
Ruby C. Fulbright Field
Stars Athletic Club
Silverbacks Park
Rhodes Complex
Bunten Road Park
Notre Dame Academy
Hebron Christian Academy
North Atlanta HS
Brackets: All Brackets

17U Classic III Blue
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/1,11/2,11/3,11/8,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Braly
CGSA - Warner Robins
Windsor Parkway Sports Complex
CYSA
Whitlock
McCurry Park
Noonday Park
Peachtree Ridge Park
RYSA
Devaul Henderson Park - RH
PAC
Shakerag Elementary
Central Park
Metro North Pk
Brackets: All Brackets

17U Classic IV
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,10/5,10/6,10/13,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9
Venue: Tyus Park
Matt Community Park
Barrow County Leisure Services
Fowler Park
Grimes Bridge
Silverbacks Park
Pleasantdale Park
South Forsyth
Brackets: All Brackets

18U Classic I
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/26,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/6,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Arizona Avenue
Badger Creek Complex
Briscoe Park
McCurry Park
Morgan County Soccer Complex
Silverbacks Park
Alpharetta North Park
Providence Christian Academy
Harmony Grove
Webb Bridge Park
Pleasantdale Park
Rhodes Jordan Park
Baldwin County Soccer Complex
Friendly City Park
Rock Springs Soccer Complex
Wade Walker Park
Bryson Park
Lakeshore Park
CHRISTIAN HERITAGE SCHOOL
PAC
Brackets: All Brackets

18U Classic II
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,10/3,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17,12/1
Venue: Arizona Avenue
Chestnut Log
Rhodes Jordan Park
Riverline Park
Sand Hill Park
Wade Walker Park
Baldwin County Soccer Complex
Whitlock
Bryson Park
Grizzard Park - Rome
Joe Cowan Park
Midway Park - Decatur
Boundary Waters
Central Park
Brackets: All Brackets

19U Classic I A
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/12,11/15,11/16,11/17,11/22,12/14
Venue: Barrow County Leisure Services
Georgia Soccer Park
GSA
Noonday Park
Troup Soccer Complex
Bunten Road Park
Riverline Park
Walton High School
MOBA Academy
E.E. Robinson Park
Silverbacks Park
Holland Sports Complex
Gary Pirkle
Notre Dame Academy
Scott Hudgens Park
Metro North Pk
TBD Classic 19U
Brackets: All Brackets

19U Classic I B
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/6,10/12,10/13,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/14,11/16,11/17
Venue: CYSA
Gary Pirkle
Mary Street Park
CGSA - Warner Robins
Galloway Athletic Complex
Grizzard Park - Rome
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Bethesda Park
Rabbit Hill Park
Stars Athletic Club
KRCS
Ruby C. Fulbright Field
Chatham Co Soccer Complex
E.E. Robinson Park
Rhodes Complex
North Atlanta HS
Tramore
Brackets: All Brackets

19U Classic II A
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/6,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Chestnut Log
Georgia Soccer Park
McCurry Park
Wade Walker Park
West Jackson MS
Village Park
Allen Creek
Holland Sports Complex
PAC
Rabbit Hill Park
Webb Bridge Park
Providence Christian Academy
Boundary Waters
RYSA
Windsor Parkway Sports Complex
Alpharetta North Park
Avondale Dunaire Park
Ocee Elementary
Brackets: All Brackets

19U Classic II B
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/3,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Baldwin County Soccer Complex
CGSA - Warner Robins
Macon Soccer Complex
Woodward Academy
Hubert Park
Paul Thigpen Chevrolet
Tabernacle Baptist Church
Bluesprings Sports Ranch
Georgia Soccer Park
FPCA Field
Friendly City Park
UNG
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Tramore - CASL
JBP
Summerour Middle School
Wade Walker Park
Central Georgia Soccer (Tanner #3)
Brackets: All Brackets

19U Classic III
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/5,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Devaul Henderson Park - RH
Franklin Gateway Sports Complex
North Floyd Park
Pearl
Southern Pines Park
Tyus Park
Metro North Pk
Oglethorpe Salamone
Roper Park
Tramore
Washington Co. HS
Adams Park
Thomson McDuffie Middle School
Fowler Park
Mudcreek
Marathon Park
Noonday Park
Hope Church
Noonday Park - CASL
South Forsyth
Matt Community Park
Brackets: All Brackets

13U Athena A
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,10/5,10/6,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Arizona Avenue
Badger Creek Complex
Chatham Co Soccer Complex
North Mount Carmel Park
Grimes Bridge
Briscoe Park
Groveway Community Park
MOBA Academy
Webb Bridge Park
Tophat Soccer Club
Noonday Park
Riverline Park
East Roswell Park
Brackets: All Brackets

13U Athena B
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,9/29,10/5,10/6,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/13,11/16
Venue: Allen Creek
Georgia Soccer Park
Holland Sports Complex
Noonday Park
Wade Walker Park
KRCS
Badger Creek Complex
Grimes Bridge
McCurry Park
Oglethorpe Salamone
Avondale Dunaire Park
CYSA
Ridgeview Charter School
Metro North Pk
Arizona Avenue
Ocee Elementary
Groveway Community Park
Brackets: All Brackets

13U Athena C East
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,12/7
Venue: RYSA
West Jackson MS
Bunten Road Park
Fowler Park
Ruby C. Fulbright Field
UNG
Rhodes Complex
South Forsyth
Scott Hudgens Park
Brackets: All Brackets

13U Athena C West
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/26,10/27,11/2,11/3,11/8,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Franklin Gateway Sports Complex
Fullerville
Grizzard Park - Rome
North Mount Carmel Park
Tophat Soccer Club
Grimes Bridge
Tramore - CASL
McCurry Park
Riverline Park
Galloway Athletic Complex
CGSA - Warner Robins
Hubert Park
Summit Baptist Church
Boundary Waters
Groveway Community Park
North Atlanta HS
Sutton Middle School
Chestnut Log
Brackets: All Brackets

13U Athena D
Date: 9/7,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10
Venue: Braly
Devaul Henderson Park - RH
Keswick Park
Oconee Veterans Park
Wade Walker Park
Oglethorpe Salamone
Rock Creek Sports Complex
Tramore
Mudcreek
KRCS
Harris County SA
Arizona Avenue
Sand Hill Park
Brackets: All Brackets

14U Athena A
Date: 9/7,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/19,10/26,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: CYSA
Tophat Soccer Club
Georgia Soccer Park
Tramore - CASL
Fullerville
Northwest Whitfield HS
Hubert Park
Sutton Middle School
Ridgeview Charter School
Brackets: All Brackets

14U Athena B
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/5,11/7,11/9,11/10,11/16,11/17,12/7
Venue: CGSA - Warner Robins
CYSA
Grimes Bridge
Arizona Avenue
Allen Creek
Georgia Soccer Park
Wade Walker Park
Alpharetta North Park
Grizzard Park - Rome
Noonday Park
Holland Sports Complex
Ridgeview Charter School
Webb Bridge Park
Badger Creek Complex
Metro North Park
Brackets: All Brackets

14U Athena C
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Briscoe Park
Bunten Road Park
GSA
Mary Street Park
McCurry Park
North Mount Carmel Park
Friendly City Park
Midway Park - Decatur
Oglethorpe Salamone
Tophat Soccer Club
Granite
Groveway Community Park
Tramore
Grimes Bridge
Mudcreek
Henderson Park / Livsey Field
Rhodes Complex
Notre Dame Academy
PAC
Sutton Middle School
Ruby C. Fulbright Field
Brackets: All Brackets

14U Athena D
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,9/29,10/5,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/9,11/16,11/17
Venue: Oglethorpe Salamone
Stars Athletic Club
Oconee Veterans Park
Bunten Road Park
Peachtree Ridge Park
Pleasantdale Park
Woodlands Park
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Northwest Whitfield HS
Jones Briddge Park
Union Co. HS
Brackets: All Brackets

15U Athena A
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/7,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/15,11/16,11/17
Venue: Bunten Road Park
Chatham Co Soccer Complex
Groveway Community Park
Noonday Park
Friendly City Park
Badger Creek Complex
Galloway Athletic Complex
Grimes Bridge
Holland Sports Complex
Midway Park - Decatur
Riverline Park
UNG
Sand Hill Park
Notre Dame Academy
Metro North Pk
Brackets: All Brackets

15U Athena B
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/4,10/5,10/6,10/19,10/20,10/25,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: GSA
McCurry Park
Oglethorpe Salamone
RYSA
West Jackson MS
KRCS
Rabbit Hill Park
Georgia Soccer Park
Gordon Street Center
Noonday Park
Tophat Soccer Club
South Forsyth
Fowler Park
CGSA - Warner Robins
Ridgeview Charter School
Metro North Pk
Sutton Middle School
PAC
Ocee Elementary
Matt Community Park
Brackets: All Brackets

15U Athena C
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,12/1,12/7
Venue: Arizona Avenue
Marathon Park
Mary Street Park
McCurry Park
Bunten Road Park
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Gary Pirkle
HC John Walker Soccer Complex
Woodlands Park
CYSA
Ruby C. Fulbright Field
Chestnut Log
Mudcreek
Rhodes Complex
E.E. Robinson Park
Brackets: All Brackets

15U Athena D
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/8,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Badger Creek Complex
Bluesprings Sports Ranch
Howard Coffin Park
Matt Community Park
Galloway Athletic Complex
KRCS
Oconee Veterans Park
Ruby C. Fulbright Field
Troup Soccer Complex
Whitlock
Chestnut Log
Tramore - CASL
Fowler Park
Hubert Park
Rhodes Complex
South Forsyth
Sutton Middle School
TBD Athena
Central Park
Brackets: All Brackets

16U Athena A
Date: 9/7,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/6,11/9,11/10,11/17
Venue: Bunten Road Park
Franklin Gateway Sports Complex
Holland Sports Complex
Ridgeview Charter School
Ocee Elementary
CYSA
Galloway Athletic Complex
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Scott Hudgens Park
Grimes Bridge
Georgia Soccer Park
Arizona Avenue
Tramore
Mudcreek
Drew Charter School
Webb Bridge Park
North Atlanta HS
Wade Walker Park
Alpharetta North Park
Brackets: All Brackets

16U Athena B
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/5,11/6,11/9,11/10,11/16,11/17,11/19,11/22
Venue: Bethesda Park
Fowler Park
Franklin Gateway Sports Complex
Grizzard Park - Rome
Adams Park
Badger Creek Complex
Matt Community Park
Whitlock
GSA
KRCS
East Carrollton Park
Hubert Park
PAC
Pleasantdale Park
West Forsyth HS
McCurry Park
Marathon Park
Silverbacks Park
Mudcreek
South Forsyth
Central Park
Chestnut Log
Brackets: All Brackets

16U Athena C
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Fowler Park
Friendly City Park
Grizzard Park - Rome
Macon Soccer Complex
Noonday Park
Rock Creek Sports Complex
North Mount Carmel Park
Gordon Street Center
Harris County SA
Rabbit Hill Park
Arizona Avenue
Tyus Park
West Jackson MS
South Forsyth
Wade Walker Park
Matt Community Park
Metro North Pk
Brackets: All Brackets

17U Athena A
Date: 9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Hubert Park
Mary Street Park
Matt Community Park
Bryson Park
Tyus Park
Webb Bridge Park
Fowler Park
Metro North Pk
South Forsyth
Chatham Co Soccer Complex
Ruby C. Fulbright Field
Noonday Park
Rhodes Complex
McCurry Park
Tramore - CASL
RYSA
Brackets: All Brackets

17U Athena B
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/19,10/20,10/23,10/26,10/27,11/2,11/3,11/7,11/9,11/10,11/16,11/17,12/7,12/14
Venue: Arizona Avenue
KRCS
Oconee Veterans Park
Stars Athletic Club
Friendly City Park
Pleasantdale Park
Franklin Gateway Sports Complex
McCurry Park
Tramore
Webb Bridge Park
Alpharetta North Park
Northwest Whitfield HS
East Carrollton Park
PAC
Wade Walker Park
Mudcreek
Silverbacks Park
Braly
Adams Park
Marathon Park
Brackets: All Brackets

17U Athena C Orange
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/29,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Bedford School
Midway Park - Decatur
Roper Park
West Jackson MS
Lakeshore Park
Bunten Road Park
Hubert Park
Fowler Park
Tramore - CASL
South Forsyth
Matt Community Park
Brackets: All Brackets

17U Athena C White
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/9,11/10,11/16,11/17,11/24
Venue: Briscoe Park
Rock Springs Soccer Complex
Troup Soccer Complex
CGSA - Warner Robins
Shakerag Elementary
Covington Y Outdoor Center
RYSA
Harmony Grove
Bryson Park
Jones Briddge Park
Peachtree Ridge Park
TBD C
Brackets: All Brackets

18U Athena A
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/13,10/19,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/14,11/16,11/17
Venue: Badger Creek Complex
Grizzard Park - Rome
Silverbacks Park
Bryson Park
McCurry Park
Allen Creek
Grimes Bridge
Pleasantdale Park
Groveway Community Park
Brackets: All Brackets

19U Athena A Black
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/22,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Gary Pirkle
PAC
Wade Walker Park
Bethesda Park
E.E. Robinson Park
Tophat Soccer Club
Allen Creek
Friendly City Park
Windsor Parkway Sports Complex
Sutton Middle School
Brackets: All Brackets

19U Athena A Red
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/16,9/21,9/22,9/28,9/29,10/6,10/9,10/20,10/26,10/27,10/28,11/2,11/3,11/5,11/9,11/10,11/11,11/12,11/16,11/17
Venue: Bunten Road Park
Holland Sports Complex
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Barrow County Leisure Services
Tramore - CASL
Oconee Veterans Park
Chatham Co Soccer Complex
Scott Hudgens Park
Hubert Park
Notre Dame Academy
Brackets: All Brackets

19U Athena B Orange
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/6,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Bethesda Park
Holland Sports Complex
Thomson McDuffie Middle School
Paul Thigpen Chevrolet
Gordon Street Center
Harmony Grove
Rabbit Hill Park
Ruby C. Fulbright Field
Silverbacks Park
Washington Co. HS
Rock Springs Soccer Complex
MOBA / PAC
Southern Pines Park
West Jackson MS
Rhodes Complex
Tabernacle Baptist Church
Pleasantdale Park
Bryson Park
TBD Athena
Brackets: All Brackets

19U Athena B White
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Chestnut Log
KRCS
Mudcreek
Noonday Park
Northwest Whitfield HS
Tramore - CASL
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Marathon Park
Woodlands Park
Gilmer County Soccer Complex
Metro North Pk
Rock Creek Sports Complex
Lakeshore Park
Boundary Waters
Hubert Park
Brackets: All Brackets

12U BOYS RIAS
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/24,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9
Venue: Baldwin County Soccer Complex
Bethesda Park
Daughtry Park
Ruby C. Fulbright Field
Summit Baptist Church
Holland Sports Complex
Rocky Ford Park
New Hope Church Stockbridge
Rhodes Complex
TBD RILS 2
Brackets: All Brackets

14U BOYS RIAS
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/17,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16
Venue: Allen Creek
Baldwin County Soccer Complex
Bethesda Park
Bunten Road Park
CGSA - Warner Robins
Daughtry Park
Granite Complex
Gwinnett YMCA
New Hope Church Stockbridge
North Mount Carmel Park
Pearl
Rabbit Hill Park
Stars Athletic Club
Tyus Park
UQP
Wade Walker Park
Metro North Pk
Noonday Park
Pike County
Riverline Park
Silverbacks Park
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Bryson Park
RYSA
Avondale Dunaire Park
Henderson Park / Livsey Field
Rocky Ford Park
Harris County SA
Tabernacle Baptist Church
TBD
Arizona Avenue
Scott Hudgens Park
Sacred Heart Pearl
Hebron Christian Academy
Paul Thigpen Chevrolet
Brackets: All Brackets

16U BOYS RIAS
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/19,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/18,10/19,10/20,10/24,10/25,10/26,10/27,11/2,11/3,11/8,11/9,11/10,11/15,11/16
Venue: Adams Park
Allen Creek
Badger Creek Complex
Bethesda Park
Braly
Bryson Park
Custer Park
CYSA
Franklin Gateway Sports Complex
Fullerville
McCurry Park
Noonday Park
PAC
RYSA
Tyus Park
Whitlock
Woodruff Farm
Bunten Road Park
HC John Walker Soccer Complex
Metro North Pk
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Tramore
Barrow County Leisure Services
CGSA - Warner Robins
Daughtry Park
Pike County
Scott Hudgens Park
Tramore - CASL
Wade Walker Park
Arizona Avenue
Boundary Waters
Hubert Park
North Mount Carmel Park
Providence Christian Academy
Town Park
Woodward Academy
TBD
New Hope Church Stockbridge
Georgia Soccer Park
Mudcreek
Notre Dame Academy
Central Park
Chestnut Log
Pearl
Brackets: All Brackets

19U BOYS RIAS
Date: 9/7,9/8,9/10,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/9,10/12,10/13,10/17,10/19,10/20,10/26,10/27,11/1,11/2,11/3,11/8,11/9,11/10,11/15,11/16,11/24
Venue: Allen Creek
Badger Creek Complex
Covington Y Outdoor Center
Custer Park
CYSA
Fullerville
Granite Complex
Grimes Bridge
Mudcreek
Noonday Park
North Mount Carmel Park
PAC
Pike County
Rhodes Jordan Park
Riverline Park
Silverbacks Park
South Forsyth
SOUTHEAST ATHLETIC COMPLEX
Southeast Athletic Complex
Webb Bridge Park
Whitlock
Adams Park
Arizona Avenue
Braly
Bunten Road Park
Crossroad Center
Jones Briddge Park
Rabbit Hill Park
Wade Walker Park
DO NOT USE - Wade Walker Park
Franklin Gateway Sports Complex
Metro North Pk
Jasper County Rec
Tramore
Woodruff Farm
Columbus State University
Henderson Park / Livsey Field
Matt Community Park
Bethesda Park
CGSA - Warner Robins
Alpharetta North Park
Georgia Soccer Park
Daughtry Park
Fowler Park
Hope Church
Scott Hudgens Park
Notre Dame Academy
Hubert Park
Avondale Dunaire Park
Metro North Park
Mud Creek
Groveway Community Park
Hebron Christian Academy
Central Park
Brackets: All Brackets

12U GIRLS RIAS
Date: 9/7,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,11/1,11/2,11/9
Venue: Allen Creek
Gwinnett YMCA
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Woodward Academy
RYSA
Summit Baptist Church
Rhodes Complex
Bethesda Park
Brackets: All Brackets

14U GIRLS RIAS
Date: 9/7,9/8,9/13,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/18,10/19,10/20,10/25,10/26,10/27,10/29,11/2,11/3,11/9,11/10
Venue: Allen Creek
Badger Creek Complex
Bunten Road Park
Daughtry Park
GSA
North Mount Carmel Park
Riverline Park
Rocky Ford Park
Stars Athletic Club
UQP
Wade Walker Park
Whitlock
CGSA - Warner Robins
E.E. Robinson Park
Gilmer County Soccer Complex
Gordon Street Center
Granite Complex
HC John Walker Soccer Complex
Metro North Pk
Tophat Soccer Club
Pike County
Gary Pirkle
Rabbit Hill Park
RYSA
Woodruff Farm
Bethesda Park
Arizona Avenue
West Jackson MS
Noonday Park
Henderson Park / Livsey Field
Howard School
Pinecrest Academy
Central Park
CYSA
Brackets: All Brackets

16U GIRLS RIAS
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/24,10/26,10/27,11/2,11/3,11/5,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Allen Creek
Badger Creek Complex
Braly
Daughtry Park
Galloway Athletic Complex
GSA
Matt Community Park
Noonday Park
PAC
Poole Recreation Center
Rabbit Hill Park
South Forsyth
Stars Athletic Club
TBD
Tophat Soccer Club
Wade Walker Park
Custer Park
Grimes Bridge
Gwinnett YMCA
Metro North Pk
North Mount Carmel Park
Pike County
Tramore
Whitlock
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Franklin Gateway Sports Complex
Groveway Community Park
Jones Briddge Park
Lakeshore Park
Mudcreek
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Adams Park
Arizona Avenue
E.E. Robinson Park
Fowler Park
Henderson Park / Livsey Field
Shakerag Park
Sutton Middle School
Bunten Road Park
Shakerag Elementary
Town Park
James Brown Pk - Dalton
Gary Pirkle
Howard School
Pinecrest Academy
Central Park
Granite
Hebron Christian Academy
Calhoun Soccer Complex
Brackets: All Brackets

19U GIRLS RIAS
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/18,10/19,10/20,10/24,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/16,11/17,11/24
Venue: Allen Creek
Braly
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Custer Park
Daughtry Park
Lovejoy soccer complex
Noonday Park
Rabbit Hill Park
South Forsyth
Southeast Athletic Complex
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Tramore - CASL
Tyus Park
Hubert Park
Matt Community Park
Pearl
Shakerag Park
Woodruff Farm
Badger Creek Complex
Bunten Road Park
DO NOT USE - Wade Walker Park
PAC
Pinckneyville Park - UFA Norcross
CGSA - Warner Robins
Fowler Park
Jones Briddge Park
Metro North Pk
TBD
Georgia Soccer Park
Jasper County Rec
Mudcreek
George Pierce Park
CYSA
Hope Church
Notre Dame Academy
Marathon Park
Avondale Dunaire Park
Metro North Park
Brackets: All Brackets