Username: 
  Password: 

Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
09U Boys Pilot
Date: 9/7,9/14,9/21,9/28,10/5,10/19,10/26,11/2,11/3,11/9,11/16
Venue: Campbell MS
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

10U Boys Pilot
Date: 9/7,9/14,9/21,9/28,10/5,10/19,10/26,11/2,11/3,11/9,11/16
Venue: Campbell MS
Detail  Schedule
James Brown Pk - Dalton
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

11U Boys Pilot
Date: 9/7,9/14,9/21,9/28,10/5,10/19,10/26,11/2,11/3,11/9,11/16
Venue: Campbell MS
Detail  Schedule
Granite Complex
Detail  Schedule
James Brown Pk - Dalton
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
River Park Soccer Complex
Detail  Schedule
HENDERSON FIELDS
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

12U Boys Competitive
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17,11/23
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Campbell MS
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
James Brown Pk - Dalton
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Atlanta United Training Ground
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Avondale Dunaire Park
Detail  Schedule
Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
JBP
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
River Park Soccer Complex
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Anthony Center Soccer Complex
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Granite
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Durkan Fields
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Woodstock
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

12U Girls Competitive
Date: 9/7,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/6,11/9,11/16
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
James Brown Pk - Dalton
Detail  Schedule
Ringgold Youth Soccer Fields
Detail  Schedule
Woodstock
Detail  Schedule
Calhoun Soccer Complex
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
River Park Soccer Complex
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Sweetapple
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Boys GPL
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Midway Park - Decatur
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Anthony Center Soccer Complex
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Ringgold High School
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic I
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16
Venue: Fowler Park
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
KRCS
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
FPCA Field
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
West Forsyth HS
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic II East
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Granite Complex
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Morgan County Soccer Complex
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic II West
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16
Venue: Campbell MS
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Riverline Park
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Boundary Waters
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic III North
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/9
Venue: Braly
Detail  Schedule
North Floyd Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Joe Cowan Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
North Atlanta HS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic III East
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,10/5,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10
Venue: Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
West Forsyth HS
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic III West
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,9/29,10/5,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/8,11/9,11/10
Venue: CYSA
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Callaway High School
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic IV East
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,10/5,10/12,10/19,10/26,10/27,11/2,11/3,11/8,11/9,11/10,11/16
Venue: Barrow County Leisure Services
Detail  Schedule
Fannin Co. Recreation Complex
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
UNG
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Poole Recreation Center
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Eagles Soccer Academy
Detail  Schedule
Roper Park
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic IV West
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16
Venue: Fowler Park
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Lucky Shoals Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic IV South
Date: 9/7,9/8,9/14,9/21,9/28,9/29,10/5,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10
Venue: TBD C
Detail  Schedule
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Boys GPL
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,9/29,10/5,10/6,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: CYSA
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Avondale Dunaire Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic I
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Anthony Center Soccer Complex
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Woodlands Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
NGSA, Lions Field
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic II Red
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Groveway Community Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Midway Park - Decatur
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Morgan County Soccer Complex
Detail  Schedule
Fulton Leadership Academy
Detail  Schedule
Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic II Black
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/16,11/17
Venue: CYSA
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Rock Creek Sports Complex
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Riverline Park
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic III Orange
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/8,11/9,11/10,11/16
Venue: Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Summit Baptist Church
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Midway Park - Decatur
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
LakePoint Sports Center
Detail  Schedule
Boundary Waters
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Calhoun Soccer Complex
Detail  Schedule
Providence Christian Academy
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
North Atlanta HS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic III White
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16
Venue: Fowler Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Union Co. HS
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
West Forsyth HS
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic III Purple
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16
Venue: Bethesda Park
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Granite Complex
Detail  Schedule
Southern Pines Park
Detail  Schedule
Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Pinecrest Academy
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic I
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
Ringgold High School
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic II Black
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Rock Creek Sports Complex
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Barrow County Leisure Services
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Woodlands Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic II Red
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
Eagles Soccer Academy
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Avondale Dunaire Park
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic III Orange
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/15,11/16,11/17
Venue: Bunten Road Park
Detail  Schedule
Eastside Baptist Church
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Notre Dame Academy
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Avondale Dunaire Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic III Purple
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16
Venue: GSA
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
North Floyd Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic IV
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,10/5,10/6,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Callaway High School
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Gilmer County Soccer Complex
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Harris County SA
Detail  Schedule
FPCA Field
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Granite
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
North Atlanta HS
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Classic I
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,10/30,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Poole Recreation Center
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Classic II North
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Fowler Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
West Forsyth HS
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Classic II West
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: McCurry Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Classic III East
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/29,10/5,10/6,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: East Carrollton Park
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Boundary Waters
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Classic III West
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/26,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Providence Christian Academy
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Poole Recreation Center
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Classic IV
Date: 9/7,9/8,9/14,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/3
Venue: Briscoe Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Ringgold High School
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Boundary Waters
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Classic I
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Bethesda Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Ringgold High School
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
James Brown Pk - Dalton
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Classic II Red
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/16,11/23
Venue: Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Boundary Waters
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Avondale Dunaire Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Classic II Blue
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/9,11/16,11/17
Venue: Joe Cowan Park
Detail  Schedule
KRCS
Detail  Schedule
Riverline Park
Detail  Schedule
Union Co. HS
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
TBD C1
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Classic III Red
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/18,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16
Venue: Barrow County Leisure Services
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Mary Street Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Notre Dame Academy
Detail  Schedule
North Atlanta HS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Classic III Blue
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/1,11/2,11/3,11/8,11/9,11/10,11/16
Venue: Braly
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Classic IV
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,10/5,10/6,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3
Venue: Tyus Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Barrow County Leisure Services
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Classic I
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/26,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Morgan County Soccer Complex
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Providence Christian Academy
Detail  Schedule
Ringgold High School
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
TBD C1
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Classic II
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,10/3,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Riverline Park
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Joe Cowan Park
Detail  Schedule
Midway Park - Decatur
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Boundary Waters
Detail  Schedule
TBD C1
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Classic I A
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Barrow County Leisure Services
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Riverline Park
Detail  Schedule
Walton High School
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Notre Dame Academy
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Troup County Soccer Complex
Detail  Schedule
TBD Classic 19U
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Classic I B
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: CYSA
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Mary Street Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
KRCS
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
North Atlanta HS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Classic II A
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Chestnut Log
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Village Park
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Providence Christian Academy
Detail  Schedule
Boundary Waters
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Avondale Dunaire Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Classic II B
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/3,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Woodward Academy
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Paul Thigpen Chevrolet
Detail  Schedule
Tabernacle Baptist Church
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
FPCA Field
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
UNG
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
JBP
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Classic III
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
North Floyd Park
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Southern Pines Park
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
Roper Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Washington Co. HS
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Thomson McDuffie Middle School
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Hope Church
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
TBD C1
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Athena A
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,10/5,10/6,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Riverline Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Athena B
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,9/29,10/5,10/6,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
KRCS
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
Avondale Dunaire Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Athena C East
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16
Venue: RYSA
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
UNG
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Pinecrest Academy
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Athena C West
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Riverline Park
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Summit Baptist Church
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
North Atlanta HS
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Athena D
Date: 9/7,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10
Venue: Braly
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Keswick Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
Rock Creek Sports Complex
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
KRCS
Detail  Schedule
Harris County SA
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Athena A
Date: 9/7,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/19,10/26,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16
Venue: CYSA
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Athena B
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Metro North Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Athena C
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Briscoe Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Mary Street Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Midway Park - Decatur
Detail  Schedule
Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Granite
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Notre Dame Academy
Detail  Schedule
NGSA, Lions Field
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
TBD C2
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Athena D
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,9/29,10/5,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/9,11/16
Venue: Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Woodlands Park
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
Jones Briddge Park
Detail  Schedule
Union Co. HS
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Athena A
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/7,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Bunten Road Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Midway Park - Decatur
Detail  Schedule
Riverline Park
Detail  Schedule
UNG
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Notre Dame Academy
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Athena B
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/4,10/5,10/6,10/19,10/20,10/25,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: GSA
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
KRCS
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Athena C
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/16
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Mary Street Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
HC John Walker Soccer Complex
Detail  Schedule
Woodlands Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Boundary Waters
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Athena D
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Howard Coffin Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
KRCS
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Athena A
Date: 9/7,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10
Venue: Bunten Road Park
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
North Atlanta HS
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Athena B
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/13,10/19,10/20,10/25,10/26,10/27,11/2,11/3,11/6,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Bethesda Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
KRCS
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
West Forsyth HS
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Athena C
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Fowler Park
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Rock Creek Sports Complex
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Harris County SA
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Athena A
Date: 9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16
Venue: Hubert Park
Detail  Schedule
Mary Street Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
TBD Athena1
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Athena B
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/19,10/20,10/23,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
KRCS
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Athena C Orange
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/28,9/29,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16
Venue: Bedford School
Detail  Schedule
Midway Park - Decatur
Detail  Schedule
Roper Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Athena C White
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Briscoe Park
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Jones Briddge Park
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Athena A
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
TBD Athena1
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Athena A Black
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/22,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Gary Pirkle
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Athena A Red
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/16,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/9,10/19,10/20,10/26,10/27,10/28,11/2,11/3,11/9,11/10,11/11,11/16,11/17
Venue: Bunten Road Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Barrow County Leisure Services
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Athena B Orange
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Bethesda Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Thomson McDuffie Middle School
Detail  Schedule
Paul Thigpen Chevrolet
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Washington Co. HS
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
MOBA / PAC
Detail  Schedule
Southern Pines Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Tabernacle Baptist Church
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
TBD Athena1
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Athena B White
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9,11/10,11/16,11/17
Venue: Chestnut Log
Detail  Schedule
KRCS
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Woodlands Park
Detail  Schedule
Gilmer County Soccer Complex
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Rock Creek Sports Complex
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Boundary Waters
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Metro North Park
Detail  Schedule
TBD Athena1
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

12U BOYS RIAS
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/24,10/26,10/27,11/2,11/3
Venue: Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Summit Baptist Church
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Rocky Ford Park
Detail  Schedule
New Hope Church Stockbridge
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
TBD RILS 2
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U BOYS RIAS
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/17,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Granite Complex
Detail  Schedule
Gwinnett YMCA
Detail  Schedule
New Hope Church Stockbridge
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Riverline Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Avondale Dunaire Park
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Rocky Ford Park
Detail  Schedule
Harris County SA
Detail  Schedule
Tabernacle Baptist Church
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
TBD RILS 1
Detail  Schedule
Paul Thigpen Chevrolet
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U BOYS RIAS
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/19,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/18,10/19,10/20,10/24,10/25,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9
Venue: Adams Park
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Custer Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Woodruff Farm
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
HC John Walker Soccer Complex
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Barrow County Leisure Services
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Boundary Waters
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Providence Christian Academy
Detail  Schedule
Town Park
Detail  Schedule
Woodward Academy
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
New Hope Church Stockbridge
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Notre Dame Academy
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U BOYS RIAS
Date: 9/7,9/8,9/10,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/9,10/12,10/13,10/17,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
Custer Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Granite Complex
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Riverline Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
SOUTHEAST ATHLETIC COMPLEX
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Crossroad Center
Detail  Schedule
Jones Briddge Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
DO NOT USE - Wade Walker Park
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Jasper County Rec
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Woodruff Farm
Detail  Schedule
Columbus State University
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Hope Church
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Notre Dame Academy
Detail  Schedule
Avondale Dunaire Park
Detail  Schedule
Metro North Park
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

12U GIRLS RIAS
Date: 9/7,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/26,11/2,11/9
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Gwinnett YMCA
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Woodward Academy
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Summit Baptist Church
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U GIRLS RIAS
Date: 9/7,9/8,9/13,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/18,10/19,10/20,10/25,10/26,10/27,11/2,11/3,11/9
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Riverline Park
Detail  Schedule
Rocky Ford Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Gilmer County Soccer Complex
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Granite Complex
Detail  Schedule
HC John Walker Soccer Complex
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Woodruff Farm
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Howard School
Detail  Schedule
Pinecrest Academy
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U GIRLS RIAS
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3,11/10
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Poole Recreation Center
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Custer Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Gwinnett YMCA
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Jones Briddge Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Shakerag Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Town Park
Detail  Schedule
James Brown Pk - Dalton
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Howard School
Detail  Schedule
Pinecrest Academy
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U GIRLS RIAS
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/18,10/19,10/20,10/24,10/26,10/27,11/2,11/3
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Custer Park
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Lovejoy soccer complex
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Shakerag Park
Detail  Schedule
Woodruff Farm
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
DO NOT USE - Wade Walker Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Jones Briddge Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Jasper County Rec
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Hope Church
Detail  Schedule
Notre Dame Academy
Detail  Schedule
Avondale Dunaire Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets