Username: 
  Password: 

Team Schedules - 14U Boys GPL
       


BFC - 06B Gold- GPL -- (0Y302-03CB4U-0003)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL 1


Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 211681  Oglethorpe Salamone  01:00 PM  1 A1 vs A2BFC - 06B Gold- GPL 4 vs.CFC Red Star - B14U Elite- GPL4

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 211693  Oglethorpe Salamone  09:00 AM  1 A1 vs A6BFC - 06B Gold- GPL 3 vs.Steamers FC 06B Premier - GPL1

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 211687  Oglethorpe Salamone  10:00 AM  1 A1 vs A4BFC - 06B Gold- GPL 0 vs.ND Alianza Soccer Gold 06 B14 - GPL3

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 211684  Oglethorpe Salamone  10:00 AM  1 A3 vs A1DDYSC 06 Wolves Elite - GPL 2 vs.BFC - 06B Gold- GPL0

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 211690  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  10 A5 vs A1LEGION FC 2006 ELITE - GPL 1 vs.BFC - 06B Gold- GPL3

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 211696  Summerour Middle School  08:00 AM  1 A7 vs A1UFA United FC 06B Red - GPL 1 vs.BFC - 06B Gold- GPL1

Bracket - Sunday, October 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 211711  Oglethorpe Salamone  02:45 PM  1 A1 vs A5BFC - 06B Gold- GPL 5 vs.LEGION FC 2006 ELITE - GPL0

Bracket - Sunday, October 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 211714  Bethesda Park  01:00 PM  Bute A6 vs A1Steamers FC 06B Premier - GPL 5 vs.BFC - 06B Gold- GPL0

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 211702  CYSA  01:00 PM  10 A2 vs A1CFC Red Star - B14U Elite- GPL 5 vs.BFC - 06B Gold- GPL0

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 211705  Oglethorpe Salamone  10:00 AM  1 A1 vs A3BFC - 06B Gold- GPL 4 vs.DDYSC 06 Wolves Elite - GPL1

Bracket - Sunday, November 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 211717  Oglethorpe Salamone  01:00 PM  1 A1 vs A7BFC - 06B Gold- GPL 1 vs.UFA United FC 06B Red - GPL4

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 211708  West Gwinnett Park  01:30 PM  1 A4 vs A1ND Alianza Soccer Gold 06 B14 - GPL   vs.BFC - 06B Gold- GPL