Username: 
  Password: 

Team Schedules - 14U Boys GPL
       


UFA United FC 06B Red - GPL -- (0Y111-13CB4U-0001)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL 1


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 211678  CYSA  03:00 PM  11 A2 vs A7CFC Red Star - B14U Elite- GPL 6 vs.UFA United FC 06B Red - GPL0

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 211682  Pinckneyville Park - UFA Norcross  09:00 AM  4 A7 vs A3UFA United FC 06B Red - GPL 1 vs.DDYSC 06 Wolves Elite - GPL0

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 211685  West Gwinnett Park  03:15 PM  1 A4 vs A7ND Alianza Soccer Gold 06 B14 - GPL 3 vs.UFA United FC 06B Red - GPL1

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 211689  Pinckneyville Park - UFA Norcross  01:00 PM  4 A7 vs A5UFA United FC 06B Red - GPL 2 vs.LEGION FC 2006 ELITE - GPL2

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 211692  Bethesda Park  09:00 AM  Park A6 vs A7Steamers FC 06B Premier - GPL 2 vs.UFA United FC 06B Red - GPL2

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 211696  Summerour Middle School  08:00 AM  1 A7 vs A1UFA United FC 06B Red - GPL 1 vs.BFC - 06B Gold- GPL1

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 211703  Wade Walker Park  02:30 PM  9 A3 vs A7DDYSC 06 Wolves Elite - GPL 2 vs.UFA United FC 06B Red - GPL1

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 211706  Pinckneyville Park - UFA Norcross  05:00 PM  3 A7 vs A4UFA United FC 06B Red - GPL 2 vs.ND Alianza Soccer Gold 06 B14 - GPL2
 211699  Pinckneyville Park - UFA Norcross  07:00 PM  5 A7 vs A2UFA United FC 06B Red - GPL 1 vs.CFC Red Star - B14U Elite- GPL5

Bracket - Sunday, November 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 211717  Oglethorpe Salamone  01:00 PM  1 A1 vs A7BFC - 06B Gold- GPL 1 vs.UFA United FC 06B Red - GPL4

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 211710  CGSA - Warner Robins  01:00 PM  10 A5 vs A7LEGION FC 2006 ELITE - GPL   vs.UFA United FC 06B Red - GPL 

Bracket - Sunday, November 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 211713  Bethesda Park  03:00 PM  Bute A6 vs A7Steamers FC 06B Premier - GPL   vs.UFA United FC 06B Red - GPL