Username: 
  Password: 

Team Schedules - 13U Classic II East
       


Rapids FC 13UB - CL II E -- (0Y201-01CB3U-0009)

Bracket


ALL B


Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195489  Rabbit Hill Park  01:00 PM  3 B6 vs B10GSA North 07B Red - CL II E 3 vs.Rapids FC 13UB - CL II E1

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195495  Ruby C. Fulbright Field  04:00 PM  2 B10 vs B7Rapids FC 13UB - CL II E 2 vs.GSA South 07 B Red - CL II E1

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195520  Bethesda Park  03:00 PM  Park B11 vs B10Steamers FC - 07B - Elite - CL II E 6 vs.Rapids FC 13UB - CL II E0

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195502  Allen Creek  04:00 PM  1 B8 vs B10LSA 07B Navy - CL II E 4 vs.Rapids FC 13UB - CL II E0

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195508  Rhodes Complex  03:00 PM  01 B10 vs B9Rapids FC 13UB - CL II E 0 vs.PPA KSA 07 Premier - B13U - CL II E8

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195526  Rhodes Complex  12:30 PM  1 B10 vs B12Rapids FC 13UB - CL II E 0 vs.Triumph 07 Boys - CL II E0

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195531  Pinckneyville Park - UFA Norcross  01:00 PM  5 B13 vs B10UFA Norcross 07B Black - CL II E 0 vs.Rapids FC 13UB - CL II E0

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195533  Ruby C. Fulbright Field  12:00 PM  2 B10 vs B1Rapids FC 13UB - CL II E 3 vs.MAYSA 2007 Boys U13 - CL II E1

Bracket - Sunday, November 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195540  E.E. Robinson Park  03:00 PM  1 B2 vs B10All-In FC 07 Sugar Hill - CL II E 7 vs.Rapids FC 13UB - CL II E0

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195547  Ruby C. Fulbright Field  12:00 PM  2 B10 vs B3Rapids FC 13UB - CL II E 2 vs.Atlanta Fire-U13 Boys Premier (2007) - CL II E3

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195554  West Jackson MS  02:15 PM  1 B4 vs B10Alliance SC-Gainesville 07B Archies - CL II E   vs.Rapids FC 13UB - CL II E 

Bracket - Sunday, November 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195482  Ruby C. Fulbright Field  02:00 PM  2 B10 vs B5Rapids FC 13UB - CL II E   vs.Concorde Fire 2007 Boys Central Black - B13U - CL II E