Username: 
  Password: 

Team Schedules - 13U Classic II East
       


Atlanta Fire-U13 Boys Premier (2007) - CL II E -- (0Y110-03EB3U-0003)

Bracket


ALL B


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195480  Granite Complex  01:30 PM  1 B12 vs B3Triumph 07 Boys - CL II E 2 vs.Atlanta Fire-U13 Boys Premier (2007) - CL II E2

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195486  Bunten Road Park  10:45 AM  2 B3 vs B13Atlanta Fire-U13 Boys Premier (2007) - CL II E 1 vs.UFA Norcross 07B Black - CL II E3

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195491  Morgan County Soccer Complex  09:00 AM  1 B1 vs B3MAYSA 2007 Boys U13 - CL II E 2 vs.Atlanta Fire-U13 Boys Premier (2007) - CL II E3

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195498  Bunten Road Park  08:00 AM  2 B3 vs B2Atlanta Fire-U13 Boys Premier (2007) - CL II E 0 vs.All-In FC 07 Sugar Hill - CL II E4

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195511  West Jackson MS  09:00 AM  1 B4 vs B3Alliance SC-Gainesville 07B Archies - CL II E 7 vs.Atlanta Fire-U13 Boys Premier (2007) - CL II E0

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195535  Allen Creek  10:45 AM  2 B8 vs B3LSA 07B Navy - CL II E 3 vs.Atlanta Fire-U13 Boys Premier (2007) - CL II E1

Bracket - Sunday, November 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195541  Bunten Road Park  01:15 PM  1 B3 vs B9Atlanta Fire-U13 Boys Premier (2007) - CL II E 2 vs.PPA KSA 07 Premier - B13U - CL II E4

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195547  Ruby C. Fulbright Field  12:00 PM  2 B10 vs B3Rapids FC 13UB - CL II E 2 vs.Atlanta Fire-U13 Boys Premier (2007) - CL II E3

Bracket - Sunday, November 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195523  Rabbit Hill Park  09:00 AM  Turf B6 vs B3GSA North 07B Red - CL II E 1 vs.Atlanta Fire-U13 Boys Premier (2007) - CL II E1

Bracket - Friday, November 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195517  Pinecrest Academy  07:00 PM  1 B3 vs B5Atlanta Fire-U13 Boys Premier (2007) - CL II E 11 vs.Concorde Fire 2007 Boys Central Black - B13U - CL II E2

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195553  Pinecrest Academy  01:15 PM  1 B3 vs B11Atlanta Fire-U13 Boys Premier (2007) - CL II E 0 vs.Steamers FC - 07B - Elite - CL II E2

Bracket - Sunday, November 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195529  Bunten Road Park  01:30 PM  1 B3 vs B7Atlanta Fire-U13 Boys Premier (2007) - CL II E 2 vs.GSA South 07 B Red - CL II E0