Username: 
  Password: 

Team Schedules - 13U Classic II West
       


NTH NASA 07 Premier MN/QP- CL II W -- (0Y198-05CB3U-0002)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL B


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195645  Campbell MS  02:30 PM  1 B6 vs B10GA Alliance FC 2007 Boys - CL II W 5 vs.NTH NASA 07 Premier MN/QP- CL II W2

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195638  Metro North Pk  01:00 PM  3 B10 vs B5NTH NASA 07 Premier MN/QP- CL II W 2 vs.Dekalb United Jaguars 07B- CL II W1

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195651  Noonday Park  09:00 AM  10 B10 vs B7NTH NASA 07 Premier MN/QP- CL II W 0 vs.Georgia Storm 07B Elite- CL II W9

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195664  UQP  11:00 AM  01 B10 vs B9NTH NASA 07 Premier MN/QP- CL II W 1 vs.IAFC 07 Boys Premier- CL II W8

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195658  TBD C   --    --  BYE vs B10BYE 0 vs.NTH NASA 07 Premier MN/QP- CL II W0

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195676  Riverline Park  09:00 AM  1 B11 vs B10NTH-Smyrna 2007 Boys- CL II W 9 vs.NTH NASA 07 Premier MN/QP- CL II W2

Bracket - Sunday, October 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195682  Metro North Pk  03:00 PM  3 B10 vs B12NTH NASA 07 Premier MN/QP- CL II W 0 vs.SSA Chelsea 07B Select Blue 1- CL II W2

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195687  Pinckneyville Park - UFA Norcross  03:00 PM  5 B13 vs B10UFA Norcross 07B Red- CL II W 7 vs.NTH NASA 07 Premier MN/QP- CL II W0

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195689  Noonday Park  11:00 AM  03 B10 vs B1NTH NASA 07 Premier MN/QP- CL II W 1 vs.Ambush SC B07 White- CL II W1

Bracket - Sunday, November 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195710  Wade Walker Park  03:00 PM  10 B4 vs B10DDYSC 07 Wolves Premier - CL II W 5 vs.NTH NASA 07 Premier MN/QP- CL II W0

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195696  Oglethorpe Salamone  11:30 AM  1 B2 vs B10BFC - 07B Gold- CL II W 6 vs.NTH NASA 07 Premier MN/QP- CL II W0

Bracket - Sunday, November 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 195703  Metro North Pk  11:00 AM  3 B10 vs B3NTH NASA 07 Premier MN/QP- CL II W 3 vs.Concorde Fire 2007 Boys Central Elite - B13U- CL II W1