Username: 
  Password: 

Team Schedules - 14U Classic II Black
       


Concorde Fire 2006 Boys North Elite - B14U - CL II Black -- (0Y109-01VB4U-7960)

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 213007  Ocee Elementary  11:00 AM  1 A4 vs A9Concorde Fire 2006 Boys North Elite - B14U - CL II Black 1 vs.UFA 06B Black - CL II Black2

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 213023  North Mount Carmel Park  03:00 PM  11 A1 vs A4Atlanta Fire United South 06B Elite - CL II Black 5 vs.Concorde Fire 2006 Boys North Elite - B14U - CL II Black0

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 213013  Fowler Park  03:00 PM  10 A10 vs A4UFA 06B Gold - CL II Black 3 vs.Concorde Fire 2006 Boys North Elite - B14U - CL II Black0

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 213018  Ocee Elementary  03:00 PM  1 A4 vs A11Concorde Fire 2006 Boys North Elite - B14U - CL II Black 1 vs.UFA Mountains 06B Black - CL II Black5

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 213030  Ocee Elementary  12:00 PM  1 A4 vs A2Concorde Fire 2006 Boys North Elite - B14U - CL II Black 1 vs.Alliance SC-Gainesville 06B - CL II Black3

Bracket - Sunday, October 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 213037  Webb Bridge Park  10:00 AM  1 A3 vs A4Ambush SC B06 White - CL II Black 1 vs.Concorde Fire 2006 Boys North Elite - B14U - CL II Black0

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 213050  Ocee Elementary  12:00 PM  1 A4 vs A5Concorde Fire 2006 Boys North Elite - B14U - CL II Black 8 vs.CFC Red Star - B14U Premier - CL II Black0

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 213056  Windsor Parkway Sports Complex  10:00 AM  7 A6 vs A4MAYS Buckhead 06B Blue - CL II Black 3 vs.Concorde Fire 2006 Boys North Elite - B14U - CL II Black2

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 213046  Grizzard Park - Rome  11:00 AM  2 A12 vs A4YMCA Arsenal Rome 2006 Boys - CL II Black 1 vs.Concorde Fire 2006 Boys North Elite - B14U - CL II Black3

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 213068  Riverline Park  02:00 PM  1 A8 vs A4NTH-Smyrna 2006 Boys - CL II Black 4 vs.Concorde Fire 2006 Boys North Elite - B14U - CL II Black0

Bracket - Sunday, November 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 213062  Ocee Elementary  10:00 AM  1 A4 vs A7Concorde Fire 2006 Boys North Elite - B14U - CL II Black 0 vs.NTH NASA 06 Premier MN/QP - CL II Black0