Username: 
  Password: 

Team Schedules - 14U Classic II Black
       


Alliance SC-Gainesville 06B - CL II Black -- (0Y221-02CB4U-1102)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 213005  West Jackson MS  10:45 AM  1 A2 vs A11Alliance SC-Gainesville 06B - CL II Black 5 vs.UFA Mountains 06B Black - CL II Black3

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 213011  North Mount Carmel Park  01:00 PM  04 A1 vs A2Atlanta Fire United South 06B Elite - CL II Black 0 vs.Alliance SC-Gainesville 06B - CL II Black2

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 213022  Grizzard Park - Rome  04:00 PM  2 A12 vs A2YMCA Arsenal Rome 2006 Boys - CL II Black 3 vs.Alliance SC-Gainesville 06B - CL II Black2

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 213036  West Jackson MS  11:15 AM  1 A2 vs A5Alliance SC-Gainesville 06B - CL II Black 1 vs.CFC Red Star - B14U Premier - CL II Black0

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 213024  West Jackson MS  10:45 AM  1 A2 vs A3Alliance SC-Gainesville 06B - CL II Black 5 vs.Ambush SC B06 White - CL II Black2

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 213030  Ocee Elementary  12:00 PM  1 A4 vs A2Concorde Fire 2006 Boys North Elite - B14U - CL II Black 1 vs.Alliance SC-Gainesville 06B - CL II Black3

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 213048  West Jackson MS  09:45 AM  1 A2 vs A7Alliance SC-Gainesville 06B - CL II Black 3 vs.NTH NASA 06 Premier MN/QP - CL II Black0

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 213060  West Jackson MS  08:15 PM  1 A2 vs A9Alliance SC-Gainesville 06B - CL II Black 0 vs.UFA 06B Black - CL II Black1

Bracket - Sunday, November 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 213054  Riverline Park  03:00 PM  1 A8 vs A2NTH-Smyrna 2006 Boys - CL II Black 0 vs.Alliance SC-Gainesville 06B - CL II Black9
 213042  Hubert Park  07:30 PM  4 A6 vs A2MAYS Buckhead 06B Blue - CL II Black 1 vs.Alliance SC-Gainesville 06B - CL II Black2

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 213066  Fowler Park  05:00 PM  5 A10 vs A2UFA 06B Gold - CL II Black   vs.Alliance SC-Gainesville 06B - CL II Black