Username: 
  Password: 

Team Schedules - 16U Classic III West
       


GA Rush B2004 Azul - CL III West -- (0Y218-01CB6U-0011)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL 1


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 255219  Stars Athletic Club  01:00 PM  2 T2 vs T1GA Rush B2004 Azul - CL III West 1 vs.ATHENS UNITED 04 BLACK - CL III West0

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 255224  GSA  03:00 PM  Schr T12 vs T2GSA South 04 B White - CL III West 3 vs.GA Rush B2004 Azul - CL III West0

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 255220  Fowler Park  07:00 PM  10 T4 vs T2UFA 04B Black - CL III West 3 vs.GA Rush B2004 Azul - CL III West1

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 255221  Allen Creek  12:30 PM  3 T6 vs T2LSA 04B Navy - CL III West 0 vs.GA Rush B2004 Azul - CL III West0

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 255222  Providence Christian Academy  05:00 PM  2 T8 vs T2Toluca TASA 04 North Premiere - CL III West 5 vs.GA Rush B2004 Azul - CL III West1

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 255229  Stars Athletic Club  04:00 PM  2 T2 vs T11GA Rush B2004 Azul - CL III West 2 vs.Lake Country United 04 Premier - CL III W1

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 255225  Stars Athletic Club  02:00 PM  1 T2 vs T3GA Rush B2004 Azul - CL III West 0 vs.GSA North 04B White - CL III West0

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 255226  Bunten Road Park  03:00 PM  1 T5 vs T2Atlanta Fire - U16 Boys Premier (2004) - CL III West 2 vs.GA Rush B2004 Azul - CL III West2

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 255227  Stars Athletic Club  05:00 PM  2 T2 vs T7GA Rush B2004 Azul - CL III West 1 vs.Steamers FC - 04B - Elite - CL III West5

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 255228  Stars Athletic Club  03:00 PM  5 T2 vs T9GA Rush B2004 Azul - CL III West 3 vs.All-In FC 04 Sugar Hill - CL III West4