Username: 
  Password: 

Team Schedules - 16U Classic III West
       


Atlanta Fire - U16 Boys Premier (2004) - CL III West -- (0Y110-03EB6U-0012)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL 1


Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 244773  Gary Pirkle  07:00 PM  2 T9 vs T5All-In FC 04 Sugar Hill - CL III West 2 vs.Atlanta Fire - U16 Boys Premier (2004) - CL III West3

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 244749  Bunten Road Park  12:45 PM  1 T5 vs T12Atlanta Fire - U16 Boys Premier (2004) - CL III West 0 vs.GSA South 04 B White - CL III West2

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 244780  Poole Recreation Center  04:00 PM  1 T11 vs T5Lake Country United 04 Premier - CL III W 3 vs.Atlanta Fire - U16 Boys Premier (2004) - CL III West3

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 244759  Holland Sports Complex  01:00 PM  4 T1 vs T5ATHENS UNITED 04 BLACK - CL III West 2 vs.Atlanta Fire - U16 Boys Premier (2004) - CL III West1

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 255226  Bunten Road Park  03:00 PM  1 T5 vs T2Atlanta Fire - U16 Boys Premier (2004) - CL III West 2 vs.GA Rush B2004 Azul - CL III West2

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 244794  South Forsyth  05:00 PM  3 T4 vs T5UFA 04B Black - CL III West 1 vs.Atlanta Fire - U16 Boys Premier (2004) - CL III West4

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 244800  Bunten Road Park  11:30 AM  1 T5 vs T6Atlanta Fire - U16 Boys Premier (2004) - CL III West 3 vs.LSA 04B Navy - CL III West3

Bracket - Sunday, November 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 244766  Bethesda Park  11:00 AM  Bute T7 vs T5Steamers FC - 04B - Elite - CL III West 3 vs.Atlanta Fire - U16 Boys Premier (2004) - CL III West1

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 244805  Notre Dame Academy  01:15 PM  1 T5 vs T8Atlanta Fire - U16 Boys Premier (2004) - CL III West 2 vs.Toluca TASA 04 North Premiere - CL III West2

Bracket - Sunday, November 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 244754  Rabbit Hill Park  03:00 PM  3 T3 vs T5GSA North 04B White - CL III West 0 vs.Atlanta Fire - U16 Boys Premier (2004) - CL III West0