Username: 
  Password: 

Team Schedules - 14U BOYS RIAS
Flight Notice:

 

       


TYSA U14B Gold -- (0Y132-18RB4U-0001)

Bracket


ALL A


 
Group -- A
A15 - BYE : Ga Rush Revolution
A1 : Atlanta City FC - BR14U
A2 : Atlanta Fire United - Horn
A3 : Atlanta Fire United - Haley
A4 : Atlanta Fire United - Hermansen
A5 : Atlanta Fire United - Shah
A6 : Bryson Park 14U - Canes - Escalante
A7 : CGSAWR Bayern Munich
A8 : CGSAWR HC Wolfpack
A9 : Champions United Man U - BR14U
A10 : DDYSC - Sotir
A11 : DDYSC - Vipers
A12 : Franklin County
A14 : Ga Rush Renagades
A16 : Griffin Y.S.C. - BR14U
A17 : GSA North Recreation - 14UB Gibson
A18 : GSA North Recreation - 14UB Watkins
A19 : GSA North Recreation - 14UB Woodruff
A20 : GSA South Recreation - 14U B Mlendough
A21 : Harris County Interleague 14U
A22 : HCSA Grant U14B
A23 : HCSA Mendez U14B
A24 : Inter Atlanta 14UC Fitzgerald/Noble
A25 : Inter Atlanta 14UC Muzahuzi/Wyczalkowski
A26 : Jackson United
A27 : LSA Arsenal - U14B
A28 : LSA CA United - U14B
A29 : LSA Dark Knights - U14B
A30 : LSA Juventus - U14B
A31 : LSA Newcastle - U14B
A32 : Gwinnett Tornadoes
A33 : NTH JJB Galindo Galaxy
A34 : NTH MN Carey Cosmos
A35 : NTH MN Rahman Pirates
A36 : NTH MN Sprague United
A37 : NTH MN Valentine Strikers
A38 : NTH QP Bibbs Sounders
A39 : NTH QP Meza Bandits
A40 : NTH-Smyrna AC Milan
A41 : NTH-Smyrna PSV
A42 : Old Capitol SL - BR14U
A43 : RYSA Revs U14B Rec
A44 : Sacred Heart 14U
A45 : Steamers FC - BR14U - Black
A46 : Steamers FC - BR14U - Blue
A47 : TCSA 14U
A48 : TYSA U14B Gold
A49 : TYSA U14B Green
A50 : U14B PIKE STORM
A51 : Upson SA Rec - BR14U - Duke

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 231713  Granite Complex  08:30 AM  1 A48 vs A10TYSA U14B Goldvs.DDYSC - Sotir

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 231752  Bethesda Park  01:00 PM  Bute A45 vs A48Steamers FC - BR14U - Blackvs.TYSA U14B Gold

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 231769  Henderson Park / Livsey Field  01:00 PM  6 A48 vs A37TYSA U14B Goldvs.NTH MN Valentine Strikers

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 231788  Henderson Park / Livsey Field  02:30 PM  6 A48 vs A25TYSA U14B Goldvs.Inter Atlanta 14UC Muzahuzi/Wyczalkowski

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 231816  Henderson Park / Livsey Field  03:00 PM  6 A48 vs A49TYSA U14B Goldvs.TYSA U14B Green

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 231826  Granite  01:45 PM  1 A48 vs A24TYSA U14B Goldvs.Inter Atlanta 14UC Fitzgerald/Noble

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 231840  Metro North Pk  10:30 AM  4 A34 vs A48NTH MN Carey Cosmosvs.TYSA U14B Gold

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 231909  Bryson Park  02:45 PM  2 A6 vs A48Bryson Park 14U - Canes - Escalantevs.TYSA U14B Gold

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 231937  Henderson Park / Livsey Field  11:00 AM  6 A48 vs A20TYSA U14B Goldvs.GSA South Recreation - 14U B Mlendough

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 231961  Bethesda Park  11:00 AM  Bute A46 vs A48Steamers FC - BR14U - Bluevs.TYSA U14B Gold

Bracket - Sunday, November 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 231793  Wade Walker Park  01:00 PM  9 A11 vs A48DDYSC - Vipersvs.TYSA U14B Gold