Username: 
  Password: 

Team Schedules - 17U Classic II Blue
       


NTH-Smyrna 2003 Boys - CL II Blue -- (0Y213-02CB7U-0138)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 218237  Riverline Park  03:30 PM  1 A12 vs A1NTH-Smyrna 2003 Boys - CL II Blue 2 vs.Ambush SC B03 White - CL II Blue0

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 218267  Riverline Park  01:30 PM  1 A12 vs A9NTH-Smyrna 2003 Boys - CL II Blue 0 vs.Mountain United S.A. - B17U - CL II Blue4

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 218243  Riverline Park  02:00 PM  1 A12 vs A7NTH-Smyrna 2003 Boys - CL II Blue 0 vs.NTH NASA 03 Milton - CL II Blue2

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 218255  Fowler Park  11:00 AM  10 A8 vs A12UFA 03B Gold - CL II Blue 2 vs.NTH-Smyrna 2003 Boys - CL II Blue4

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 218249  Covington Y Outdoor Center  02:30 PM  3 A2 vs A12Covington YMC - B17U - CL II Blue 2 vs.NTH-Smyrna 2003 Boys - CL II Blue1

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 218297  Rabbit Hill Park  05:00 PM  1 A6 vs A12GSA North 03B Red - CL II Blue 2 vs.NTH-Smyrna 2003 Boys - CL II Blue1

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 218261  Riverline Park  01:30 PM  1 A12 vs A3NTH-Smyrna 2003 Boys - CL II Blue 0 vs.Alliance SC-Gainesville 03B Archies - CL II Blue9

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 218279  West Gwinnett Park  12:15 PM  1 A10 vs A12ND Alianza Soccer Elite 03 CL B17 - CL II Blue 4 vs.NTH-Smyrna 2003 Boys - CL II Blue1

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 218285  Riverline Park  03:00 PM  1 A12 vs A5NTH-Smyrna 2003 Boys - CL II Blue 1 vs.UFA United FC 03B Gold - CL II Blue4

Bracket - Sunday, November 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 218273  Rhodes Jordan Park  04:00 PM  3 A4 vs A12UFA Lawrenceville 03B Red - CL II Blue 1 vs.NTH-Smyrna 2003 Boys - CL II Blue3

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 218291  Riverline Park  02:00 PM  1 A12 vs A11NTH-Smyrna 2003 Boys - CL II Blue 3 vs.TRAC Covered Bridge 03B - CL II Blue4