Username: 
  Password: 

Team Schedules - 15U Classic I
       


Georgia Express 05B Elite Gainesville United - CL I -- (0Y238-01CB5U-5011)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 244001  Sand Hill Park  02:30 PM  1 A7 vs A8Effingham United 05B - B15U - CL I 0 vs.Georgia Express 05B Elite Gainesville United - CL I0

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 244013  Peachtree Ridge Park  03:45 AM  7 A8 vs A9Georgia Express 05B Elite Gainesville United - CL I 2 vs.NSA Hammers 15 - CL I3

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 244035  Grizzard Park - Rome  02:00 PM  3 A13 vs A8YMCA Arsenal Rome -2005 Boys - CL I 3 vs.Georgia Express 05B Elite Gainesville United - CL I3

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 244019  Chatham Co Soccer Complex  11:00 AM  5 A10 vs A8Savannah United 05 Premier - CL I 2 vs.Georgia Express 05B Elite Gainesville United - CL I1

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 244030  Friendly City Park  12:00 PM  4 A12 vs A8UFA South Georgia 05B Premier - CL I 1 vs.Georgia Express 05B Elite Gainesville United - CL I5

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 244024  Shakerag Elementary  01:30 PM  1 A8 vs A11Georgia Express 05B Elite Gainesville United - CL I 2 vs.UFA Norcross 05B Red - CL I3

Bracket - Sunday, October 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 244066  CYSA  02:00 PM  8 A5 vs A8CFC Red Star - B15U Elite - CL I 4 vs.Georgia Express 05B Elite Gainesville United - CL I3

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 244038  Shakerag Elementary  12:15 PM  1 A8 vs A1Georgia Express 05B Elite Gainesville United - CL I 1 vs.Ambush SC B05 Red - CL I1

Bracket - Sunday, October 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 244073  Shakerag Elementary  12:00 PM  1 A8 vs A6Georgia Express 05B Elite Gainesville United - CL I 1 vs.Chiefs Premier 05 - CL I1

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 244045  Shakerag Elementary  02:15 PM  1 A8 vs A2Georgia Express 05B Elite Gainesville United - CL I 3 vs.ATHENS UNITED 05 GOLD - CL I2

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 244052  Bunten Road Park  09:45 AM  1 A3 vs A8Atlanta Fire - U15 Boys Premier (2005) - CL I 3 vs.Georgia Express 05B Elite Gainesville United - CL I0

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 244059  Shakerag Elementary  12:30 PM  1 A8 vs A4Georgia Express 05B Elite Gainesville United - CL I 5 vs.CFA Dalton 2005 Boys - CL I0