Username: 
  Password: 

Team Schedules - 15U Classic II Red
       


GSA North 05B Red - CL II Red -- (0Y174-03CB5U-0019)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214597  Rabbit Hill Park  05:00 PM  5 A4 vs A11GSA North 05B Red - CL II Red 2 vs.BFC - 05B Gold - CL II Red8

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214628  Rabbit Hill Park  01:00 PM  1 A4 vs A10GSA North 05B Red - CL II Red 1 vs.ATL E Doraville 05BU15 White CL - CL II Red4

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214602  Rabbit Hill Park  01:00 PM  2 A4 vs A2GSA North 05B Red - CL II Red 2 vs.GSA South 05 B Red - CL II Red0

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214614  Tramore  01:45 PM  10 A6 vs A4SSA Chelsea 05B Premier - CL II Red 3 vs.GSA North 05B Red - CL II Red2

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214607  Rabbit Hill Park  03:00 PM  3 A4 vs A1GSA North 05B Red - CL II Red 2 vs.AFC Lightning Troup 05 Red - CL II Red1

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214648  Rabbit Hill Park  05:00 PM  2 A4 vs A5GSA North 05B Red - CL II Red 0 vs.LEGION FC 2005 ELITE (fka SAF) - CL II Red1

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214621  Wade Walker Park  09:00 AM  10 A8 vs A4DDYSC 05 Wolves Elite - CL II Red 2 vs.GSA North 05B Red - CL II Red3

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214642  Oconee Veterans Park  06:00 PM  A A3 vs A4OconeeFC 15U Boys - CL II Red 1 vs.GSA North 05B Red - CL II Red2

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214653  Hebron Christian Academy  03:00 PM  1 A4 vs A7GSA North 05B Red - CL II Red 0 vs.Concorde Fire 2005 Boys North Elite - B15U - CL II Red1

Bracket - Sunday, November 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214635  Ocee Elementary  12:30 PM  1 A12 vs A4Concorde Fire 2005 Boys Central Elite - B15U - CL II Red 3 vs.GSA North 05B Red - CL II Red0

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 214658  Rabbit Hill Park  11:00 AM  Turf A4 vs A9GSA North 05B Red - CL II Red 4 vs.UFA Lawrenceville 05B Premier - CL II Red1